KeCy

Omlouvám se!

5. ledna 2012 v 8:58 | Ayumi^^
Hejáá~
zdravím vás všechny asi po měsíci -,- chtěla jsem se vám všem omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla! Neměla jsem nějak náladu.. Pokud si mě nějaké Sbčka smazala, protože bylo třídění a já tu nebyla, těm bych se také chtěla omluvit a doufám, že mě časem zase přijmou.. ^^' Všimli jste si asi nového layoutu že? ^~^
Ach... za den mám narozeniny.. -.- už budu plnoletá~ už jsem stará..! :DD
a jak jste se měli vy? Co Vánoce, Silvestr..? :)

Krátce..

5. listopadu 2011 v 18:37 | Ayumi^^
Zdravím
Hoho~ každým dnem počítám kolik dní zbývá do Akiconu a pomalu se to blíží ^^ což je skvělé! Omlouvám se, že jsem v pátek nic nepřidala a ani neoběhla Sbčka, ale měla jsem taneční, takže byly velké přípravy :D navíc v pátek tam většinou nebývám. Byla bych moc vděčná, kdybych se mohla s někým domluvit na sraze na Akiconu~ :3 Jsem ráda, že se vám desing líbí ^^ Je božský! Miluju Luku♥ :D Jinak jsem čekala, že bude víc komentářů k povídce.. ale co..
Jdu oběhnout Sb ;)

Harajuku Valentines :3

18. října 2011 v 19:09 | Ayumi^^
Zdravím všechny! :)
Objevila jsem blog HARAJUKU VALENTINES *to brzo -.-* a nevím jestli o tom už víte nebo ne,ale můžete tam poslat fotku (kohokoliv,koho máte rádi popřípadně milujete ^^) a napsat něco na fotku (věnování atd..) a můžete to poslat na harajukuvalentines@seznam.cz :3
Samozřejmě bude všechno anonymně,ale ovšem pokud se chcete na fotku podepsat,klidně můžete.. :) Fotky musí být je formátu jpeg, gif a png. Do předmětu nesmíte zapomenout napsat buď "Klasická pošta" nebo "Doručení do vlastních rukou"
Klasická pošta:
Valentýnka získá vlastní článek a čtenáři prostor se vyjádřit. Pokud byste rádi ještě vašeho Valentýna upozornili, že brzy obdrží na stránkách Harajuku Valentines Valentýnku, připište e-mail, na který mu následně pošťák doručí upozornění. ^^ (E-maily neuschováváme a rozhodně nezneužíváme.)
Doručení do vlastních rukou:
Pošťáci vám nabízí i možnost "doručení do vlastních rukou"! Pošlete nám vaši valentýnku, e-mail Valentýna a my ji za vás odešleme, anonymně samozřejmě. Následně už se jako tajná pošta neobjeví na Harajuku Valentines. ^^
Něco převzato od: http://harajukuvalentines.blog.cz/ ^^~
P.S.: Nějaký dobrý člověk mi poslal taky.. :D sice nevím od koho to je, ale mockrát děkuju ^^ (vim, že to nemohl být nikdo z blogu,jelikož toho nemám na fb v přátelích, myslim :D)

Změna

16. října 2011 v 8:30 | Ayumi^^
Já vím, lepší je dělat avatary v PSku,ale já mám jen PF a nevím, kde bych PS stáhla v češtině, pokud se vůbec v češtině dá stáhnout :D Jak už je napsáno v nadpisu, chystám se změnu blogu. Rubriky s anime musím promazat, protože jich je hodně a taky stejně přidávám jen do některých. Navíc musím předělat rubriky ve volitelném menu a nějaké i přidat..! Doufám, že to udělám co nejdřív :3 ať mám klid.. :D Až si seženu víc Sb (pokud si nějaké seženu), udělám i nějaké to třídění ^^ ikdyž si myslím,že si vás všechny nechám! :'D
Od věci: můj tajný a plánvaný cosplay se už rýsuje.. zatím mám nápad jen v hlavě, ale to se domyslí :D oc dlouhý článek psát nebudu, jelikož vim, že si to skoro nikde nepřečte!

Please click :D

15. října 2011 v 17:23 | Ayumi^^
Jsem ráda, že se vám nový layout líbí ^^ též jsem s ním velmi spokojená :D :3 Kdybyste chtěly a měli chuť, můžete se podívat na tento blog? --> Here ^^ Teprve začátečník v blogerském světě, takže by autor uvítal,kdyby jste se někdo nabídl na nový layout.. :)

Nihon Kiss & Baka s.r.o

11. října 2011 v 17:35 | Ayumi^^
Zdravím ^^~
chtěla bych propagovat na svém blogu úžasnou Kuroshitsuji skupinu ^^ Jsou skvělý, mají úžasné cosplaye a nejen Kuroshitsuji, ale i Naruto ♥ Musím uznat, že mají lepšího Sebbyho než jsem já T.T ale což.. já se s tím nějak smířím xD Zatím nejsou moc známí, tak kdybyste na facebooku sledovaly jejich stránky HERE ^^ anebo tu máte jejich blog Nihon Kiss :)

a ještě jeden cosplay team, který stojí za zmínku, jelikož já sama v něm jsem xDD Baka s.ro. Bohužel mi blog nemáme, ale založila jsem nám DA (deviantart) na který stejně asi dávám fotky jen sebe.. x'DD Sice náš cosplay team má menší pauzu, jelikož Sebastian se rozešel s Cielem (doslova xD), takže...

Budu ráda, když se aspoň podíváte..^^

Geeci sobě! aneb Pomoz cosplay do médií i ty!

6. října 2011 v 8:24 | Ayumi-chaN
Ano~ je to tu.. Na Facebooku jsem narazila na tuto údálost s tímto názvem "Geeci sobě! aneb Pomoz cosplay do médií i ty!" . Zaujalo mě to a tak jsem klikla..
O co se jedná? Kdo je na Faceboku (a myslim si,že je tam skoro každý) vybere svůj nejlepší cosplay a postne ho na Zeď. Pokud nemáte fb, tak můžete fotky posílat na cosplay.kmeny@seznam.cz ^^ pokud možno šiřte tuto událost dál ať se přihlásí víc lidí. Vladimir 518, který dává dohromady knížku o městských subkulturách postavenou hlavně na fotkách.
Jaký je cíl? Cílem této události je, že ty nejzajímavější a nejlepší cosplaye vyberou a pak se budou fotit v Praze nějaké fotky. ^^
No není to dobrá zpráva? Podle mně ano~ Aspoň ukážete ostatním, jak nádherný cosplay máte!


Když už jsem u těch cosplayů, narazila jsem na Best Bleach Cosplay.. některé cosplaye tam jsou úžasné, dokonalé *,* prostě nádhera sama o sobě♥!

Bisexualita~

20. září 2011 v 14:49 | Ayumi-chaN
Toto je podle mě téma, které by se mělo řešit :D aspoň tady na tomhle blogu :D Nechápu lidi, co tuhle orientaci odsuzují anebo se jim to tak nějak hnusí. Člověk nemůže za to, ho víc přitahují ženy popřípadně muži. Je to úplně normální věc, za kterou se nemusíme stydět.! ^^ Snad polovina otaku je bisexuálních (ale nemusí to být jen otaku) Mám kámošku, která je lesba a rozumím si s ní. Je v podstatě jedno do koho jsme zamilovaní, hlavní je, že jsme s tou osobou šťastní! :3 To jsem jen tak trochu odbočila..!! Moje uvažování je na nic :D

Už mám hotové 2 kresby ^^

3. prosince 2009 v 15:22 | Ayumi-chan
AhoJte !
Takže dopoledne jsem zase kreslila. Pro Iw jsem ten obrázek nakreslila znova, protože se mi to totálně nelíbilo >.< a pak jsem ještě nakreslila pro Kimi. ^^ Zveřejním je až zítra, protože tohle je asi můj poslední článek v tomto dni. Jsem právě byla dopoledne na netíku, tak jsem toho trochu víc přidala, takže můžete psát komenty tam. ♥ Ten avatar nemá chybu xD. Ten jeho xicht. OmG ! Chtěla jsem se dopoledne koukat na Kuroshitsuji, ale mě to nejde >.< Jen se to tam vždycky načítá a pak se to nespustí :( tak jsem se koukala na Vampire Knight, ale jenom na 9. díl. Zajímá mě co je to s tou Kurenai-Marií, prtoč se Zer tamhle chová.
~ Sayo

Jdu do Brnaaa !!

18. listopadu 2009 v 15:17 | Ayumi-chan
Ahojte .. ozývám se jen proto, protože jedu dneska spíž Teď do Brnaa na autogramiádu SuperStarrr !! Já se táákk těšíímm ... ftoky sem dáám a Šmajdííkk ♥♥ Mooc se tšíímmm..
Páááá

Hlásněte za měě. Postúpila som

30. října 2009 v 20:49 | Ayumi-chan
Sate
Postoupila jsme v SONE (ending) a a to jsem Vám vděčná. Snad pro mě budete hlasovat i nadále TUUU. Zjistila jsem, že mám tento týden nějak dobrou návštěvnost, ani nevím jak to dělám xD. Dneska mi blbe desing a tak mi už Satomi-san nastavuju lay, který mi urobila ^^
Ten avatar je od Ayry-chan ze starého blogu.
Jsem tu už naposledy. Ozvu se Vám až zítra,
Sayo °

Tak už asi nic nepřidám ..

28. října 2009 v 21:55 | Ayumi-chan
Satee ^^
Tak dneska už nic nepřidáám, ikdyž jsem nic moc nepřidala =( Tu mangu sem dám až zítra pokud to nebude nikomu vadit. A ještě sem dám zítra fotky jak jsem se fotila s Anetkou *o* Tak se zatíímm mějte. Už sem docela ospaláá xDD . Snad zítra už budu mít nastavený desing.
Sayo ~

Nuda, nuda, nudaa TT__TT, ale po víkendu mám práázkyy ^^

23. října 2009 v 19:28 | Ayumi-chan
Sateee ^^
Jak se mááte ? Dneska to ve škole docela ušlo, no sice jsme psali písemku z chemie na kterou jsem se vůbec neučila xD, ale udělala jsem si taháky takže jsem to zvládla xDDD. Není nad papír a tužku xDD Jinak jsem ráda, že se Vám líbí naše "kresbičky" xDD. A co jak se máte ? Chtěla bych se zeptat jestli byste mi nedali svá ICQ abych si s Váma mohla přidat. Dneska jsem měla jít do Metra na diskotéku, ale Verča nemohla a mamka by mě jinak nepustila takže mám smůlu TT__TT. Chtěla jsem oběhnout Sbnka, ale nějak to nestihnu, takže oběhnu asi snad zítra, ještě nevím.
P.S.: YAOI Přihláškaa ^^ přihlaste se plsííkk
Sayo

Jsem ještě ve škole a nevím jestli se vám ještě ozvu

19. října 2009 v 13:24 | Ayumi-chan
Ohayou ^^
Tak jsme ještě ve škole aspoň že už poslední hodinaa .. Máme němčinu a musíme dělat porjekt na Švýcarskoo "-.- Já sem na netu a ostatní z mé skupiny tu dělaj projekt xDDD Nevím jestli se tu ještě dneska objevíímm =( Včera jsem měla hodně velkou návštěvnost ^^ Arigatou. Tak já zatím končím než mě učitelka načapáá xDDD
S láskou se loučí vaše Ayumi, která je na netě a ostatní makaj xDD

Překládání do nekonečna

14. října 2009 v 20:06 | Ayumi-chan
Dneska jsme měli ve škole němčinu a byli jsme na nových počítačích *fakt luxus * a tam jsme měli za úkol zase něco překládat --" já jsem si našla překladač na věty a ostatní to překládali na seznamu xDD. Já jsme to dělala s Werčou, ale i tak jsme to nestihli tak jsem to musela dopřekládat doma. Překládala jsem to asi 2 hodiny TT-TT. Snad to budu mít dobře =). Museli jsme o němčině končit ve 12:45, protože jsme pak šli do kinihvny teda nad knihovnu, protože tam měl přednášku slepý horolezec. Bylo to docela dobrýý. Pak jsem šla se ségrou do města *koupit si novou bundu* vybrala jsem si zelenou ^^ a ségra černou. No sice jsem na sobě měla zimní bundu, ale i tak jsem myslela, že zmrznu. Sněžilo a bylo hnusně a já jsem měla červený nosánek xDD. Pak jsem byla ráda, že jsem vůbec došla na autobusovou zastávku xDD. A chtěla jsem se zeptat, kdybych si chtěla stáhnout anime + titulky tak jak se to dělá ? Platí se něco ?
Sayo ~

Tak já se jdu koukat na SuperStar xD

9. října 2009 v 20:09 | Ayumi-chan
Satee ^^
Tak jak je napsaný titulek tak já se jdu koukat na Super Star -♥ Snad budou zpívat heezůůů xDD Jinak sme si myslela, že oběhnu Sb, ale nějak se mi to ještě nepovedlo a to sem zatim äni né v půlce xDD A to jich nemám hodněě .. !! xD Jinak kdo by se chtěl přihlásit do SONO ještě klidně může .. měm zatim ještě málo lidíí xDD .. Jina by to chtěla nastavit už ten desing od Midori a pak ještě ten od Brosky-chan že ?? A všimla sem si, že mi nějak klesá návštěvnost =(=(
Bye ♥

.. Už mě to nebaví doma ..

7. října 2009 v 8:43 | Ayumi-chan
Satee
Jak se mááte ?? Mě už to nebaví doma >.< musim ležet nebo koukat na telku nebo bejt na PC, ale na ICQ třeba nikdo neni všichni jsou ve škole !! Naštěstí už jdu v pátek na sedimentaci tak nevím jak to dopadne, ale zase nechci do školy, protože se píšou písemky apod a teďka brali o fyzice nějakou radioaktivitu a já to vůbec nechápu jak se to počítáá .. Budu se muset přihlásit aby to učitelka zopakovala xDD. Jinak kdo by se chtěl přihlásit do SONO klidně ůžu potřebuju ještě lidi, protože se jich zatim přihlásilo asi jen 4 nebo 5 xDD. Klidně obrázek můžete kreslit podle předlohy mě to newa ×3 No jinak už nevím co napsat xD Žádnej sen se mi nezdáál xD V pátek je SuperStar *.* na to s eurčitě budu koukat pokud se nebude chtít mamka koukat na něco jinýho ! Vůbec nic nestíhám .. jsem na blogu a pak se chci koukat na Shigofumi, ale to sme pak chce jít ségra chce koukat na na Naruta Shippuden (--") a ještě mám nedokoukáno ještě od minulého roku Elfen Lied kdy sem skončila na 2.díle a od té doby se na to nekoukám. Chybí mi ještě dokoukat: Nanu, Elfen Lied, Vampire Knight a ještě se teďka koukám na Shigofumi takže nevím kdy to všechno stihnu ..

P.S.: Ten avatar je od Ayumi z blogu xD

Příšerkyy :D

22. září 2009 v 16:21 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Konečně máám taky příšerkyy :D Nakrmíte ??
Vampire Knight mania

15. září 2009 v 19:27 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Název je asi jasnýý že ? Noo koukám, koukám na návštěvku a ejhle *Návštěvka se začíná měnit na mooc velkou a samozřejmě že je zato Ayu ráda ^^* Jinak dneska sem se zase koukala na Vampire Knight sem u 4.dílu. Tedka pudu teprv na 5.díl. Musela sem čekat 56 minut než sem se mohla koukat na další --" *nesnášíme to megawideo* Arigatou Zero ^^ Jinak ses dneska skoro vůbec neozval jakto ? *No musel sem se učit na fyziku, protože zítra p.učitelka zkouší.* Ahaa tak to joo. Teďka je to strašně napínavý ve Vampire Knight. Zero chce odejít, kvůli tomu, že kousl Yuuki, ale ona nechce aby odešel,chce aby byli přáteli. Ještě předtím Yuuki kousl zase upír do ruky. *Chudáák T-T* Sem zvědavá jakto dopadnee .. Stejně si tohle mooc lidí nečte a to mě tak trochu štwe.
Jinak já si sice taky někdy nic moc nečtu, ale pak si to aspoň přečtu! To přiznávám. Dneska asi nevím, jestli ještě něco přibyde, ale určitě se tu už konečně objeví ty cenky za bleskovku č.3. *Ayu se teďka cítí nějak odstrčeně od všech ostatních.* Určitě by se tu měl i objevit (touto dobou nebo týdnem) desing s VK. Ano jak sem už psala je to VK mania xD. Jinak teďka se mi zdá, že když sem se zbláznila do VK tak teďka každej píše jak to anime zbožňuje, ale to Vám nechci nějak přikazovaz abyste mi nepsali komenty!*Ayu už asi přestane plácat blbosti*

Ohayou minna-san ^^

15. září 2009 v 7:37 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Satee ^^
Sem tu jen na skok, protože pak jdu do školy.Chtěla sem se jít kouknout na blogy.Je mi líto Sen. Ale sem ráda, že si to užila v CS ^^ Snad ti to Sen nebude vadit,když sem tady o tobě napsala.Jinak dneska by mi měl přijít dopis od Midori ^^ Jak se mááte ??
Připomínám Třídění Sbnek [TUU]
Tak já letím. Pááá ×3

Hlásím se zase ze školy --"

14. září 2009 v 10:50 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Satee hlásím se ze školy xDD Dneska se asi na compík nedostanu, protože máme odpoledku. Máme tělocvik, kterej mě tento rok vůbec nebavíí ... -.-" Možná se tu objevil, ale nevím to jistě. Asi se tu objeví i další díl povídky ^.^ A jak se máátee ?? Ještě nemám pořád oběhnuté Sb-nka kvůli Tříděníí .. Hehe *Ayu neví co má napsat jak se to stává skoro pořád. Spíš neví, co má napsat do titulku xD.* Dneska se chci ještě koukat na Vampire Knight. Nějak mě to chytlo.
Páá bobícii ×3

Anime mě láká čím dál tím víc ..

13. září 2009 v 15:03 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Sateeee ..
Jak sem si všimla, ještě sem nedala vědt všem mým Sbnkům o Třídění (dodělám zítra). Zítra taky musím dodělat diplomky za bleskovku č.3. Jinak sem se tedka dokoukávala na Vampire Knight 1.díl. Je to úúchvatnééééé ^^ Už se těším až budu mít hotové avatary *Já se taky těším ^^* Zeroo nebuď takový. Jinak ten díl sem ještě neviděla xD *to si celá ti Ayumi* Zeroooo ! Jinak v tom díle si Zero svlíkl tričkoo .. Uáááááh. Už se těšim na další část až zkouknu *To bude něco*

Čaukyy ×3

13. září 2009 v 11:36 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Sate-minna-san
Jak se máátee ?? U mě to docela jde. Chtěla sem napsat do titulku Japonsky dobré ráno,a le nevím jak se to píše xDD . Jak se to píše ? Jinak napadlo mě, že si budu psát z Midori dopisyy .. ×3 Už se mooc těšimm. Jinak budu mít i od ní avatary Shina,Nobua z Nany a pak ještě se Zerem z Vampire Knight. Chtěla sem včera zkouknout Vampire Knight,a le nějak sem to nestihla xD.
[1] Síma
ble hnusnej blog ! takový sračky tady!! || Tohle mi někdo napsal do článku .. >.< A jinak hlasujte za mě .. TUUU < za Ayumi-chan

Žebrání o hláskyy

12. září 2009 v 21:19 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Potřebuju hlásky zase na soutěž SONB. Tak jestli byste byli ták hodní a hlasovali za mě TUUU <
Arigatou za všechnoo .. ^^

Oznam

12. září 2009 v 15:52 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Sateeee ..
Jak se mááte ? Promiňte, že přidávám málo článků a taky že vám neopovídám na komentáře, ale nemám moc času když jsem na compu. Jinak dneska sem chtěla přidat mé výtvory a nějak mi nejde scener >.<, ale snad to půjde. Jinak dneska asi ještě něco přidám, ale nevim. Chystám Třídění Sb mám v tom zmatek v Sb a taky polovina mi sem nechodí.

Začínám vstávat dřív a dřív ..

9. září 2009 v 6:23 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Sateee mí bobánci ^^
*zíííív* Sem ještě ospaláá .. začínám vstávat dřív a dří. Dneska mě zase chytla křeč do nohy >.< A mám pro vás dorou zprávu. Už mám napsanej 3.díl mé povídky a začínám psát 4.díl. Jinak jak se máte ?? Píšu tady tak brzo, protože před školou bych neměla čas a po škole taky ne .. Přibydou ještě avatary Bleach a pak půjdu.
Sayounara

Dobré ráno ^^

8. září 2009 v 6:22 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Dobré ráno ^^
Přišla sem na compík,ještě než půjdu do školy. Dneska se mi zdál supér sen a najednou mě okolo 5:45 chytla křeč do obou lýtek >.< . Jak se máte ? Vidím, že ste aspoň někdo z Vás vyplnili bleskovku ^^. Dneska budou diplomky, tak se už nikdo nepřihlašujte. Doufám, až příjdu ze školy, budu tady mít aspoň nějaký ten komentík. Jinak včera mě chytla kreslířská nálada, tak sem kreslila. Oskeneruju Vám to sem. Jinak dneska máme nějaký Gladiátory v tělocvičně --"

For Sen → Kdy budou tie screeny ze Shugo Chara ?
For All → Začínám psát další část mé povídky ^^ Máte se na co těšit. Jinak Gomene, že neobýhám, mám málo času na blog a taky i na pc

Dnešek byl strašneejj

7. září 2009 v 17:16 | Ayumi-chan a Ayra-chan
AHojKy
Zase se ozývám .. Musim Vám povedať, že dneska ve škole to docela hodně málo ubýhaloo .. Měli jsme Čj (ale to jsme měli supla a psali sme takový malý diktátek xD Měla sem 7 chyb) pak jsme měli M, In, F, Nj, Nj konverzaci. O Informatice Nám četla učitelka řád a pak jsme měli volnou zábavu. Nemůžeme chatovat --" Aspoň že mám bloog ^.^ .. Jinak jak sem Vám psala, že jdeme hrát hru Twilight, tak to byla blbost xD. Tak sis vytvoila Roba Pattinsona xDD Jako žes ho líčila a dávala mu oblečení mno xDD Tak co tak máš dělat žajo ? A jinak jak Vy ?? Jinak dnešek strašně málo utíkall .. Jsem myslela, že se v tý škole unudiimm xD. Jinak asi jste si všimli, že sem Vám dávám Miley Cyrus. Já zato nemůžu. Byla sem na tom v kině a nějak mě to chytlo. Kdo to viděl ? Podle mě je to supéér. ^.^ Jinak jsem si všimla, že tu mám strašněě máloo kometářůů, což mě znepokojuje :(
Jinak se mi strašně líbí ten první avatar v omto článečku. Chtěla jsem se Vás zeptat .. Chcete abych dál psala povídky ? Jinak nedoufám, že si to někdo přečte. Krom Sen, Ayry a Iw ..
Mnomm táák já jduu ..
Pá ×3

In School

7. září 2009 v 10:49 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Sateee :D
Máme informatikuu :D:D Jak se máte ? Je tady nuda a deme hrát na superhrách Twiligh. To sem zvědavá co to zase bude .. :D
A ještě nehlásli byste pro mě ? TADYY a ZDEE ???

Don't Worry !

4. září 2009 v 16:12 | Ayumi-chan a Ayra-chan
Satee .. už nebyl dlouho výkec ..
Mám špatnou náladu od 1.7. A to kvvůli Kubovi. Děkuju wšem co mi drželi palečky, ale bylo to k ničemu. Tedka na blog moc nechodím a za to se omlouvám. To sme hráli jednou šipkovanou a měla sem za úkol abych se stavila za Kubou tak sem se odhodlala a stavila se za ním. Nikdo nebyl doma. Tak druhej den sem se za nim taky pokoušela stawit, a taky nebyl doma .. Byla sem celá na prášky mno jo znáte to asii ..
A pak sme byli včera wenku, na cigárko (né že bych kouiřila joo xDD Ale ono mě to tak máká xD.) A tak sme šli do našeho bunkru. Ten je u Kubovího baráku. Mno a my sme ho zrovna potkali ... Samozřejmě sem váhala jestli ho ámm pozdravit nebo ne, ale tak je to slušnost a já sem ho teda pozdravila. On chvilku přemejšlel a pak řekl to jeho ,,Nazdar" a řekl to takovym divnym tónem. Pak sem k§li tomu vykoouřila 3 cigarety na ráz. Depresee .. A pak mi ještě ten den psal na icq, byl tam sice jen malou dobu, ale to mi bohotě stačilo !
Napsal nějak že ví o co mi jde a že za nim už nemám chodit >.< ... Já sem nad tim koukala jak nevim coo .. !! Ani sem nedoufala, co On může napsat a takhle .. Aspoň kdyby to napsal Mile ale On ne. Takže sem z toho taková špatná. Vim, že mi budete psát, že toho ještě zažijuu .. Dneska jdu na hokej =*. A co jak Vy a první den ? xD Na to je asi trošku pozdní doba se na tohle ptát xD. U mě dobrý, ale zjistila sem, že je to pěkná nuda xD už tedka od začátku. Jinak dneska se tu asi jetě objevim, ale to nevím jistě.
 
 

Reklama