Duben 2009

Helpp T-T

28. dubna 2009 v 20:09 | Ayumi-chan |  KeCy
Sate-mina !
Helllpppppp meee !!
Potřebuju nutněě pomoocctt.. !!
Jak to taka si wypadáá nebudu mít new lay od sanami-san.. T-T a Tsuki-chan ta si stáhla před nedáwnem photospoh a ještě newí jak se s tim dělá..
Takže bych chtěla někoho poprosot jestli by mi někdo neudělal.. Udělal by mi někdo dess ?? Pak se domluwíme třeba na icq.. ^.^ Ale už jako nutně potřebuju new dess.. !!
Kdo by mi chtěl udělat dess tak ať mi napíše do komentářůů.. a pak se nějak dohodneme s čim bych to chtěla.. a pošlu wám i pict.. Ale asi wíte s čim bych to chtěla.. že ?? Wymyslela sem s Tsuki-chan dneska we škole new smajlíky.. !! G_G to je ten tamten xDDD se špatně wyswětluje.. xDD pak U_U Budu wáámm mooc wděčnáá..

Zero and Yuuki+ //wykecání//

27. dubna 2009 v 15:58 | Ayumi-chan |  Obrazky VK
Jůů.. tak tohle sem našla na blogu Elis aneb je to i zdroj.. xD Ale tohle ja fakt kawaii a romantickéé.. *rozplýwá se* Ale jako fakt.. mno řekněte sami.. Neni to rozkošný ?? ^.^ Ale ke konci Yuuki odejde s Kanamem.. >takowej hnusák.. xD mě se líbí Zero< >.< to je nesprawedlnost.. !!

Mé awatárky //pro mě//

27. dubna 2009 v 15:40 | Ayumi-chan
Takže 1. wárka awatarů od a-n-i-m

Diplomky pro wás..

27. dubna 2009 v 15:23 | Ayumi-chan
Mám další newkoo Sb-nkaa.. =* Shin_ny a sakuru-chan. Tady máte konečně diplomky.. :) a gomen že sem je sem nedala dříw.. ale neměla sem čas..

Shin_ny
a pro sakuru-chan

Náwštěwnost 20.4 - 26.4.09

27. dubna 2009 v 15:06 | Ayumi-chan
Navstevnost za minuly tyden (20.4. 2009 - 26.4. 2009) je:
Pondeli: 9
Utery: 28
Streda: 19
Ctvrtek: 44
Patek: 35
Sobota: 44
Nedele: 37

Celkem: 216

Mno.. ta náwštěwnost.. docela de.. ale s těma 9.. w pondělí a 19 we středu.. !! :( Nejsem spokojenáá.. !! Hold budete se muset polepšit.. !! Se my to wymazalo xD před chwílí.. takže to sem dáwám jakoby po druhý.. *zlomyslný pohled* !!


Den Země

23. dubna 2009 v 15:19 | Ayumi-chan |  KeCy
Sate ! sate !
Dneska sme se jako skoro měli.. mno.. !! Sme se neučili.. xD haha Sem teď w knihowně.. !! Sem šla wrátit knížku.. byla por děti od 9. let.. xDD A mě je 15 .. z toho sem nemohla.. !! A jinak we škole ... kdž sme se neučili tak to bylo super.. Sme totiž měli Den Země.. To sme museli na daný téma něco udělat.. !! Třeba my jako naše 8.A sme udělali.. nástěnku.. atd.. sme to museli mít o naší řece Sázawě.. Mno a pak nakonec sme museli wšichni (náš 2.stupeň) zazpíwat ,,Chwálím tě Země má" Mno já jako neumim zpíwat.. !! xDD
Tak ale jako měli sme naštěstí jen do 13:00 hodin.. hečTak a co u wás jak de škola ?? Dneska měli učitelé poradu.. !! A hlásili tam 3-4 známky.. naštěstí.. mě nic z ničeho newychází.. !! *jupíí*A co jak se máte ?
Tak páá <33

Ayumi asi pozastawuje blog !

21. dubna 2009 v 18:55 | Ayumi-chan |  KeCy
Ahooii lidišky.. Asi wíte co chci udělat.. když se kouknete na titulek.. !! Mno newím jetli ukončím tenhle kráásnýý blog.. !! Ale možná ho jen POZASTAWÍM ! Jen dočasně.. !! Takže si mě dyštak nemažte z Sb.. jo ? Když nastanou nějaký změny dám wám wědět..Pro mé Sb.. =*

17. dubna 2009 v 20:21 | Ayumi-chan
Takže sem wám naspala takowý malý překwápko.. !! Doufám že se wám bude líbit.. ale kdybych na někoho zapoměla.. tak bych to předělala.. A jak sem tam napsala Aiko-chan tak to je blbost.. asi.. xDD ! Můžete si to dát i na blog.. budu mooc rádaa.. !!


Sou tam jen ty Sb.. které mám ráda.. !! A kdybyste mysleli že je to na nějáký pořadí tak to neni na pořadí.. !! To byste se zase hádali.. a to já nechci.. !!

Fotešky 0.1

12. dubna 2009 v 15:34 | Ayumi-chan |  KeCy
Takže tady máte můj 1.díl fotenek.. -^.^- Doufám že se wám budou líbit.. mno.. !! xD Ale nesnášim když někdo napíše že sem hezuu a pak si myslí že sem hnuZ (xDD).. Je jich hodně.. ale mooc sem jich dáwat nebudu.. !!

Finále SONAO

12. dubna 2009 v 15:13 | Ayumi-chan píše ↓ |  KeCy
Wooow.. Máme tu finále w SONAO.. Ko z koho ?? Sem zwědawá.. Musim wyřadit 2 lidi.. protože kdybych wyřadila jednoho.. tak by wás pak bylo 4... a to by bylo blbý... Takže wypadli LeLa-chan a Skittlez.. je mi to líto.. ale i tak ste si wedli dobře.. Nebojte budete mít diplomky.. ^.^ Hodně štěstí wšem.. we finále.. !! Kolo bude končit 15. dubna

Happy Easter

12. dubna 2009 v 14:57 | Ayumi-chan |  KeCy
Takže zejtra tu máme zase a zase Velikonoce.. !! Nejtrapnější svátek w roce.. -.-" Mno jo.. Už mi Velikonoce přepadaj trapný nějákej ten rok.. (to ta puberta xD).. Ale já budu muset bejt zase doma.. a otwírat přeteplenym klukům.. !! Jak já to nesnášim.. A co wy ? Jinak wám přeju hodně štěstí atd.. xD A tady máte obrázek.. ↓


Potřebuju hlásky.. !

10. dubna 2009 v 15:54 | Ayumi-chan |  KeCy
Potřebuju zase hlásky.. !! x( Postoupila sem do 3. kola SONH.. u Misy-chan.. A nutně potřebuju ty hlásky.. Tak kdybyste byli tak hodní a hlásli byste za mě TaDy .. Budu wám mooc wděčnáá.. !!
s Láskou Ayumi-chan
^.^

Widejko- Ayumi, Misy a Lůcy..

8. dubna 2009 v 13:27 | Ayumi-chan |  Videjka ;)
Takže jednou sme byli wenku.. Misa-chan, já (Ayumi-chan) a má ségra Lůca.. Njn... sme byli wenku jako na kolečkáčích.. xP Jako wždycky.. když je wenku hezuu.. *.* Tak se určitě jukněte.. Je to natáčený Misyinim mobilem.. ale je blbá kwalita.. !! Tak aspoň něco ta uwidíte.. !! xD A hádjte kde sem já ?? Já to tam komentuju.. Omg.. --" Nelekněte se.. !! xDD Aby ste poznali Misu.. tak ta je we žlutym tričku xD a Lůca moje ségra je ehm.. myslim si w modrym tričku.. !! Sme to sjížděli kopec.. u nás v Havlíčkově Brodě.. na Žižkowě 3 .. Oni sami wí.. Kdo tam aspoň bydlí tak to tam aspoň trochu zná.. Takže tady je to widejko.. !! Už se nebudu rozkecáwat.. !! ↓ Jé já sem zapoměla.. ještě tam byla Anetka.. xDD Sem na to prostě zapoměla.. njn ta paměť.. !! xDDD A Gomen Anet.. že sem na tebe zapoměla.. !! Heh..


Heh.. + Ayumi u kámošky..

7. dubna 2009 v 15:26 | Ayumi-chan |  KeCy
Sate-minna ! ^.^
Wčera sem musela spát u kámošky.. protože nám dělali okna.. !! *yahoo* konečně budeme mít new okna.. plastowýý.. !! x) Takže sme zase wčera blbli..xD Sme se zase fotili. teda spíž já.. xD Dala sem si to dneska na profil na lidech.. xDD Mno a jak asi někdo wí.. (ten kdo mě má na icq) sem měla wčera pizzu.. !! x) Teda sme měli.. xD Mňam.. xP Mno a pak sme šlio tak cca. 20:00h. na compa.. !! Nejdříw sme si ale měli wyhledat Cechy.. protože Anet (Nk) newěděla co to je.. mno.. !! A tak sme tam zadali Cechy.. a wono nám tam wyjelo Čechy.. xDD Z tohohle sem nemohla.. !!
Mno a pak sme šli spát.. to bylo asi we 22:30 a usli sme tak okolo 24:00 ... x) a mě bolelo břicho.. x( (měla sem zaražený prdy.. xDDD ale nesmějte se) ale pak to bylo good.. !! Mno a pak sme si hráli ponožkowou wálku.. !! Ponožky lítali jedna za druhou... xD (měli sme jen 2) Mno a takhle probíhal wčerejšek.. !!
P.S.: Otázky na konec.. !!
1. Přečteš si to ? xD
2. Jak se mas ?, Co děláš ?


Náwštěwnost 30.3-5.4.09

7. dubna 2009 v 9:19 | Ayumi-chan |  KeCy
Navstevnost za minuly tyden (30.3. 2009 - 5.4. 2009) je:
Pondeli: 33
Utery: 40
Streda: 33
Ctvrtek: 31
Patek: 45
Sobota: 48
Nedele: 62 ^.^

Celkem: 292

Supeerr.. 292.. za tejden.. !! Díky wám..

4.kolo SONAO

4. dubna 2009 v 18:23 | Ayumi-chan |  KeCy
Gomen za zpoždění ... Dříw sem se na copa nedostala.. spiz sem neměla čas.. x( Wypadla Midori Yoshi.. Wim že má na blogu že pozastawuje blog.. !! x( Ale stejně.. !! Toto kolo je do 11.dubna.. Midori má diplomek pod peroxem..

Hlásneš pro mě ??

4. dubna 2009 v 17:25 | Ayumi-chan |  KeCy
Sate sate ..
Sem we 2. kole SONH.. hlásl/a bys mě mě prosííímm.. ^.^ TaDy
Wšem předem děkuju..

Chrno Crusade =*

3. dubna 2009 v 17:26 | Ayumi-chan |  Videa Chrno
Našla sem na Aičinym blogu úžasné video Chrno Crusade.. ^^ Toto anime sem uz taky widěla.. A je úplně úžasnéé.. ^^ .. Mě se nejwíc na tom widejku líbí jak tak Rosette řiká Chrnowi že ho asi miluje bo co.. (nwm to jistě.. pač je to španělsky ?? asi xD) Chrno.. a Rosette chci aby se někde líbali.. njn.. já na tohle sem úchilní xD) ...


New Sb =**

3. dubna 2009 v 17:18 | Ayumi-chan
Takže mám zase newko Sb... A sice Ookami-san a Ayumira Yoshi... Mají suppr blogísy.. :) Určitě omrkněte.. !! ;)

Diplomek pro Ookami-san ↓


A pro Ayumiru ↓Nwm jestli se wám bude páčit.. :(

Hodnocení blogu (pro mě)

1. dubna 2009 v 20:31 | Ayumi-chan |  Hodnocení blogu
Takže je tu prwní hodnocení mého blogu ^.^ Ohodnotila ho Mis[S].M* ... A za to děkuju.. :*
Zkopírowala sem to přesně co má ona na blogu.. ↓


K layoutu:

1) První dojem /5
2) Záhlaví /5
3) Okraje stránky+stránka /5
4) Menu /5
5) Barevné sladění /5
6) Celkový design /5
7) Obsah /5
8) Celkem 33/35

Tak jako upne nejvíc totálně absolutně super dezz!!!K tomu nemám,co říct!!!Chválim!!Jinak menu,ty SBčka bych tam bejt tebou nedávala,ale to je tvoje věc :D.Jinak fkt nemám,co bych zkritizovala...jo akorát názec ,,Welcome to my...." neni podle mě moc originální :D.Tyhle dvě věci bych jediný změnila.Fkt super blog!.Dík :))

Apríl xD

1. dubna 2009 v 17:48 | Ayumi-chan |  KeCy
Jak asi wíte dneska je Apríl.. xD Mě se naštěstí nic nestalo.. bo mě nikdo (naštěstí) nenapálil a doufám že ještě mě nestačí napápit.. xDD !! A co wy a Apríl ? Teďka du dělat refec na fyziku a na dějepis.. Na dějepis mám mít emancipace žen ale nic mi to nechce wyhledat Hm.. diwný.. Mno a pak na fyziku si máme zjistit něco o úsporný žárovce.. Tak páá <33 Waše Muckí Ayumi =) Ale ještě snad přidám nějákej článek...